020-6820310

Wie zijn wij?

Even voorstellen aan het team van dierenspeciaalzaak Cinderella.

Onze medewerkers

Jeffrey de Vries

Eigenaar

Mijn ouders zijn begonnen met de dierenspeciaalzaak. Ik werk vanaf mijn 19e bij Cinderella. Ik ben in het bezit van diploma Hondentoiletteer Bedrijf.  Mijn hond heet Sammy, en is net als ik gek op stand en reizen

Lucia Emous

Hondenkapster en winkelmedewerker

Al meer dan 30 jaar werkzaam bij Cinderella en heeft het vak hondentrimmen intern bij Cinderella geleerd en doet dat nog steeds met zeer veel liefde en plezier. Ontspannen doet ze het liefst op de camping in Vierhouten, de poezen Sweeney en Shiny hebben dan lekker het huis alleen.

Tamara Jacobs

Winkelmedewerker, bezorgdame en assistent in de Trimsalon

Na een opleiding tot dierenartsassistente, al ruim 16 jaar werkzaam in de dierenspeciaalzaak. Begonnen bij de Kanarie, nu alweer 4 jaar bij Cinderella. Houd ervan om te reizen en nieuwe plekjes te ontdekken.